Tarnovia Tarnowo Podgórne

Aktualności

57. Ogólnopolski Mały Wyścig Pokoju 2016
31 maj 2016
57. edycję Ogólnopolskiego Małego Wyścigu Pokoju zdominowali zawodnicy i zawodniczka KS Społem Łódź.

W klasyfikacji indywidualnej zajęli: pierwsze miejsce - Bartosz Rutkowski, drugie - Adam Woźniak, piąte - Jakub Lewandowski, szóste - Miłosz Mielczarek i dziesiąte Jakub Zuchora. Trzecie miejsce zajął Konrad Trzęsowski z KTK Kalisz, czwarte – Michał Kalinowski z LKS Baszta Golczewo, siódme Łukasz Jędryczka z KKS Gostyń, ósme – Radosław Lewandowski z Pacific Toruń i dziewiąte Marek Markiewicz z LKS Baszta Golczewo. W klasyfikacji kobiet na pierwszym miejscu uplasowała się Julia Błaszkiewicz z KS Społem Łódź, na drugim Roksana Pasternak z UKS Zefir Wola Droszewska, a na trzecim Zofia Picz. Najaktywniejszym zawodnikiem wyścigu został Adam Woźniak z KS Społem Łódź. Trzema najlepszymi drużynami zostały kolejno: KS Społem Łódź, LKS Baszta Golczewo i KT Kalisz.
KK Tarnovia Tarnowo Podgórne reprezentowało jedenaści zawodniczek i zawodników. Najlepszą Najlepszy wynik w klasyfikacji indywidualnej uzyskał Piotr Ludwicki, który był 23., a wśród kobiet Anna Mąkowska, która była 5. W klasyfikacji drużynowej KK Tarnovia zajęła siódme miejsce.
Wyścig dedykowany był dla kategorii: żak, młodziczka i młodzik. Składał się z czterech etapów, które odbywały się od 27 do 29 maja na Torze Poznań, w Jankowicach, Lusówku i Tarnowie Podgórnym oraz w Szamotułach. Wystartowało w nim ponad 70. osób z dwunastu klubów.