Tarnovia Tarnowo Podgórne

Aktualności

Puchar Polski w Grudziądzu
25 kwi 2016
W miniony weekend w Grudziądzu odbył się Puchar Polski . W sobotę została rozegrana czasówka w kat. junior młodszy na dystansie 10 km.

Bardzo dobrym wynikiem może pochwalić się Jakub Śmieszek, który zajął 2 miejsce ze stratą 9 sekund do pierwszego zawodnika. W kat. junior bardzo dobrze pojechał Norbert Śmieszek, który był szósty w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 15 km. Jego klubowy kolega Marcel Musielak zajął 12 miejsce, a Jakub Sitarz 20. W niedzielę juniorzy młodsi wzięli udział w wyścigu ze startu wspólnego na dystansie 86,5 km. I tym razem Jakub Śmieszek stanął na pudle zajmując 3 miejsce. Kacper Żygadło wyścig zakończył na 20 miejscu.

W kat. junior na dystansie 103,8 km przez cały wyścig bardzo aktywnie jechał Norbert Śmieszek, ale niestety przełożyło się to tylko na 16 miejsce. Za to z dobrej strony pokazał się Jakub Sitarz, który w efekcie zajął 8 miejsce, a Marcel Musielak 20.