Tarnovia Tarnowo Podgórne

Aktualności

Mistrzostwa Polski dwójek i drużyn - drużyna na medal!
5 paź 2017
W ostatni weekend w Godzieszach Wielkich rozegrane zostały szosowe mistrzostwa Polski w jeździe na czas dwójek i drużyn.

Rywalizacje o medale zostały podzielone na dwa dni- w piątek i niedziele. W piątek został rozegrany wyścig dwójek. Nasi juniorzy rywalizowali na trasie o długości 29 kilometrów. Najlepsza nasza para to Adam Sieradzki i Kuba Śmieszek, którzy na lini mety zameldowali się na 9.miejscu. Cezary Kwiatek i Kajetan Sztuba zajęli 16.miejsce. 

 

Po dniu odpoczynku wróciliśmy do rywalizacji tym razem na starcie stanęły drużyny w czteroosobowych składach. Dla juniorów przygotowano trasę o długości 38 kilometrów natomiast nasi orlicy mieli do pokonania 58 kilometrów.Pomimo, że mamy już październik pogoda dopisywała i zawodnicy mogli się ścigać w słonecznej pogodzie. 

 

Juniorzy zakończyli zmagania na bardzo dobrym 4.miejscu. Orlicy w składzie Tobiasz Pawlak, Mikołaj Sójka, Marcin Karbowy i Patryk Krzywda dali z siebie wszystko i podobnie jak rok temu zajęli 2.miejsce w orlikach i 3.miejsce w elicie ulegając tylko zawodnikom ekipy CCC Sprandii Polkowice. 

 

 

Elita/orlik


1.miejsce

OWSIAN
ŁUKASZ,

PATERSKI MACIEJ,

STOSZ PATRYK,

TACIAK MATEUSZ,


2.miejsce

BANASZEK ALAN,

BROYNA PIOTR,

MAŁECKI KAMIL,

PALUTA MICHAŁ,


3.miejsce

KRZYWDA PATRYK,

PAWLAK TOBIASZ,

KARBOWY MARCIN,

SÓJKA MIKOŁAJ,

Pełne wyniki :

Drużyny:
---- > Junior
-----> Orlik/Elita

pozostałe wiadomości